ponúkame - kurenari24.sk | kúrenári - vodári - plynári

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

ponúkame

kúrenie

Vykonávame všetky opravy vykurovacích systémov, úpravy a výmeny ventilov, vykurovacích telies, radiátorov a rozvodov, ďalej výmeny spotrebičov ako sú kotly, karmy-prietokové ohrievače, zásobníky, ohrievače a sporáky. Zabezpečíme aj všetky ostatné pomocné práce (sekanie drážok, demontáže existujúcich rozvodov, telies a spotrebičov vr. odvozu a likvidácie sutiny a ostatného odpadu).

Teplo je absolútne neoddeliteľnou súčasťou príjemného domova, v našich zemepisných šírkach je nutné naše obydlie vykurovať cca 7-8 mesiacov v roku, preto je dodávka tepla zásadné pre naše peňaženky. Nepredpokladajte, že sa ceny energií začnú pohybovať smerom nadol, preto jediný spôsob ako ušetriť je znížiť spotrebu tzn. zvýšiť účinnosť zdroje a znížiť tepelné straty nášho obydlia (zatepliť). My ako kúrenári sa venujeme tej prvej časti - zvýšenie efektívnosti zdroja.

 

V tejto oblasti sú dnes veľmi rozšírené plynové kotly kondenzačné. Kondenzačnej technológie sa v praxi používa už niekoľko rokov, rozšírenie nastalo až pri cenovej dostupnosti týchto typov kotlov.


 
Zaistíme ostatné potrebné profesie, ako sú: Kominári, elektrikári, murári, horolezecké práce atď. Výhodou je zabezpečenie kvality a časovej synchronizácie pri montáži. Prevádzame taktiež kompletnú dodávku vykurovacieho systému "na kľúč", po prehliadke zistíme súčasný stav (v prípade rekonštrukcie) Nevrhneme vhodné technické riešenie a pripravíme cenovú kalkuláciu.

Nasleduje samotná dodávka a montáž kúrenia, ktoré vo väčšine prebieha na dve fázy:
1. hrubé rozvody - kompletná inštalácia rozvodov telies i kotla.
2. kompletizácia
- osadenie telies a kotla na čisto. Na záver príde náš servisný technik, ktorý zapojí a nastaví kotol, namontuje a nastaví reguláciu (termostat, čidlá, hlavice) a uvedie systém do chodu - vysvetlí Vám obsluhu a Vaše základné povinnosti obsluhy (dopúšťanie vody a iné).

Celé dielo je v záverečnom vyúčtovaní rozdelené na prácu a materiál (rovnako ako ponuka) a podrobne rozpracované (nezáleží na objeme zákazky). Vďaka tomu vedieme dôkladné štatistiky, ktoré nám pomáhajú v ďalšom rozvoji firmy.Dodávku spotrebičov, vykurovacích telies a rozvodov by mala zabezpečiť montážna firma a to hneď z niekoľkých dôvodov:


- Záruka
- v prípade že si investor chce dodávať spotrebiče sám, môže nastať problém pri riešení reklamácie, kde investor musí reklamovať tam, kde nakúpil a prípadnú výmenu musí platiť. Ak dodáva spotrebiče naša firma, prípadné výmeny reklamovaných spotrebičov investor neplatí.

- Časová synchronizácia
- montážna firma si objedná u výrobcu, alebo z veľkoobchodu investorom vybrané spotrebiče tak, aby boli pripravené včas (dodávky niektorých vykurovacích telies môžu trvať aj niekoľko týždňov)

- Dodávka na miesto
- montážna firma zabezpečí prevoz na miesto zákazky, v prípade poškodenia pri preprave rieši všetky reklamácie montážna firma.


Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky PageRank ikona zdarma