plyn - kurenari24.sk | kúrenári - vodári - plynári

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

plyn

plyn

PLYN


Plyn je jeden z mnohých zdrojov, stručný opis jednotlivých zdrojov nájdete v odkaze Kúrenie. Tento zdroj je v mieste nášho pôsobenia absolútne najrozšírenejší, preto sa zaoberáme jeho rozvodom. Ďalej spotrebičmi, ktoré ho spaľujú a využívajú na ohrev prevažne vykurovacie (kotly), alebo na ohrev úžitkovej vody (prietokové, zásobníkové ohrievače). Ďalej sa plyn využíva vo varnej technike (sporáky, vstavané varné dosky), alebo pre priamy ohrev - lokálne ohrievače (VAFKO).

Plyn je výbušný, a preto je potrebné dbať na vysokú bezpečnosť pri montáži rozvodov a spotrebičov. Túto bezpečnosť máme zaistenú všetkým potrebným vzdelaním našich pracovníkov v odbore.

Vlastníme všetky osvedčenia a povolenia pre montáž, opravy, revízie a skúšky vyhradených plynových zariadení, ktoré pravidelne po 5tich rokoch opakujeme. Ďalej naši pracovníci pravidelne absolvujú všetky školenia a skúšky potrebné pre zváranie, spájkovanie a lisovanie potrubia všetkých druhov materiálov vrátane štátnych skúšok (pre zváranie).

Sme si vedomí výhod aj nevýhod tohoto média, ktoré je veľmi ľahko regulovateľné s veľmi vysokou účinnosťou pri riadenom spaľovaní, ale je zároveň nebezpečné svojou výbušnosťou a vzniku jedovatých splodín pri spaľovaní. Vďaka skúsenostiam, dbáme o Vašu bezpečnosť, a to aj neustálím vysvetľovaním verejnosti o potrebe servisu plynových spotrebičov a dodržiavanie odbornosti.

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky PageRank ikona zdarma