desatoro Cu rúrky - kurenari24.sk | kúrenári - vodári - plynári

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

desatoro Cu rúrky

kúrenie

Desatoro medenej rúrky


1.      
VYSKÚŠANÉ A OVERENÉ  

U vykurovacích sústav a inštaláciou vykonaných v medi dosahujeme tradične dobré výsledky. Meď sa totiž vyznačuje dobrou pevnosťou, húževnatosťou a tvárnosťou. Prvky sústav z medi sú vedecky preverené a prevádzkovo plne otestované. Do predaja putujú s certifikátom kvality. Zákazníci vedia, že na meď je spoľahnutie. Ak si vyberiete a použijete meď, môžete pokojne spávať.
   
2.       VŠESTRANNOSŤ


Vzhľadom na jej všestrannosti neexistuje pre inštalačnej práci nič lepšieho ako meď. Medené rúrky a fitingy sa môžu s úplnou dôverou použiť pre všetky druhy inštalačných a kurenárskych systémov. Pre skúseného inštalatéra je meď najlepším materiálom. Má vhodnú medzu pevnosti pri rôznom namáhaní, ľahko sa s ňou pracuje, a to ako aj v mieste inštalácie, tak aj pri výrobe prefabrikovaných dielov v dielni. Meďou vyriešite akýkoľvek problém a pritom sa môžete spoľahnúť, že výsledok bude perfektný.

3.       DLHÁ ŽIVOTNOSŤ


Meď má dlhodobú stálosť. Označenie medi ako špičkového materiálu vyplýva predovšetkým z jej vyrovnanosti a veľkej odolnosti voči korózii. Vaši zákazníci chcú inštalácie bez starostí, bez obáv a Vy chcete šťastných zákazníkov. Preto trvajte na medených systémoch, pretože majú dlhú životnosť.

4.       ZDRAVÁ A BEZPEČNÁ


Meď je prírodný materiál. Tisíce rokov sa z nej zhotovovali nádoby na pitie, rúrky a vodné kontajnery. Aj zo zdravotného hľadiska je meď vhodným materiálom pre rozvod pitnej vody. To je ďalší dôvod, prečo použiť meď.  

5.       KVALITA ZA VAŠE PENIAZE


Každý vie, že meď znamená kvalitu. Ak porovnáme cenu a trvanlivosť rôznych materiálov, vychádza z tohoto porovnania meď najlepšie. Meď má skvelé výsledky a pritom cena s inštaláciou v medi obstojí v konkurencii. V rukách skúseného inštalatéra dáva tradície spracovania medi zákazníkovi spoľahlivý systém za rozumnú cenu. A to je to, čo chce. Za svoje peniaze primeranú hodnotu.

6.       RECYKLÁCIA

Meď si oproti iným materiálom zachováva svoju hodnotu. Cez 90% medi je možné recyklovať, z čoho profituje aj životné prostredie. Zákazníci z toho tiež profitujú: ich domovy sa zhodnocujú pravou medenou inštaláciou aj v čase, keď sa čoraz viac ľudí zaujíma o prírodné zdroje, meď im dáva príležitosť vybrať si inštalačný materiál ktorý je recyklovateľný.

7.       ODOLNOSŤ


Popularita medi je založená na kombinácii vlastností, ktoré ju robia jedinečnou. Na špičke ich výpočtu je jej schopnosť znášať vysoké prevádzkové teploty bez zjavných zmien vo vnútornej štruktúre. Pri dlhodobom tepelnom zaťažení nedochádza k znehodnoteniu. Rovnako dôležitá je odolnosť medi voči korózii a vysokému tlaku v potrubnej sieti. Nehorí, drží si svoj tvar a pevnosť vo vysokých teplotách okolia a vyznačuje sa dlhou životnosťou.

8.       NEPRIPUSTNOSŤ


Meď poskytuje záruku proti vniknutiu cudzorodých látok do rozvodov pitnej vody. Nič ňou neprejde. Žiadne tekutiny, žiadne mikróby, žiadny kyslík, žiadne ultrafialové lúče - nič. Meď neabsorbuje organické substancie. To znamená, že zákazník môže mať plnú dôveru v medených potrubiach a fitingoch.

9.       PROFESIONÁLNE ZRUČNOSTI


Zvoliť meď znamená vybrať prírodný inštalačný materiál. Kedykoľvek volíme kvalitu, volíme meď a skúsených odborníkov. Pre zákazníka je najdôležitejším meradlom spoľahlivosť, a preto je meď svojou znamenitou povesťou, podporená zručnosťami inštalatéra (teda odborníka), tým najlepším riešením.
 
10.    PRIEMYSELNÁ PODPORA


Medené rúrky a fitingy vyrába priemyselné odvetvie, dnes už svetovo rozšírené, vyznačujúce sa dlhoročnými skúsenosťami a tiež dlhodobými záväzkami v dodávke kvalitných produktov za ceny porovnateľné s cenami výrobkov z iných materiálov. Medený priemysel všemožne podporuje inštalatérske profesie. Podporuje odbornú prípravu, zabezpečuje technickú pomoc, zúčastňuje sa na novelizácií príslušných noriem a prípravy príručiek pre prax. Priemysel medi verí v jej budúcnosť. Predovšetkým však priemysel verí odborníkom. Ak si vyberiete meď, máte za sebou stopercentnú podporu tohoto priemyslu.

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky PageRank ikona zdarma